مقالات

اجاره منزل مبله در قزوین

معرفی استان

قزوین روی خطوط جغرافیایی ۳۶ درجه شمالی و ۵۰ درجه شرقی قرار دارد. این استان به دلیل نزدیکی به پایتخت و شهرهای شمالی کشور، از موقعیت جغرافیایی مهمی برخوردار است. قزوین قدمتی کهن دارد. بنا شدن این شهر را به دوره ساسانیان نسبت میدهند. در دوره صفویه قزوین پایتخت ایران بوده است. از جمله ابنیه تاریخی این شهر میتوان به سرای سعدالسلطنه، کاخ چل ستون ، حمام قجر، خیابان سپه (اولین خیابان ایران)، حسینیه امینی ها، شاهزاده حسین و … اشاره کرد.
قزوین دارای چند شهرک صنعتی است. که واحد‌های صنعتی زیادی را در خود جای داده است. بدین جهت مقصد مهاجرت شهرهای اطراف است. که به امید کار به این استان نقل مکان کرده اند. دانشگاه آزاد این شهر نیز یکی از بهترین و مجهزترین دانشگاههای کشور است. دانشگاه بین المللی امام خمینی در سال ۱۳۷۰‌ تاسیس شده. و هم اکنون پذیرای ۸۰۰۰ دانشجوی ایرانی و خارجی است.

اجاره منزل مبله در قزوین

دانشگاه آزاد واحد قزوین

الموت

الموت در شمال شرقی استان قزوین قرار دارد. این منطقه به دلیل دارا بودن قلعه های تاریخی و هم چنین چشم اندازهای طبیعی فوق العاده از لحاظ گردشگری بسیار با اهمیت است. قلعه الموت شاید نام آشناترین بنای تاریخی این ناحیه باشد. این قلعه دژ مستحکم اسماعیلان بوده است. نویزرشاه و شیر کوه ، دیگر قلعه های واقع در الموت هستند.

اجاره سوئیت الموت قزوین

قلعه الموت

اجاره منزل مبله در قزوین

مسافرینی که این شهر قدیمی و صنعتی را برای سفر خود انتخاب کرده اند. یا آنهایی که در راه رسیدن به مقصد خود در این شهر متوقف شده اند؛ با سایت قزوین سوئیت آشنایی دارند. تنها سایت تخصصی اجاره سوئیت در قزوین ، اجاره منزل مبله در قزوین ، و اجاره آپارتمان مبله در قزوین. که با بهره گیری از نیروهای متخصص در زمینه توریسم، نیازهای مسافرین عزیز را برطرف کرده است. ارائه خدمات مطلوب در زمینه اجاره منزل مبله در قزوین و جلب رضایت مسافرین عزیز؛ هدف سایت قزوین سوئیت می‌باشد. ما را به دوستان خود معرفی کنید.

 

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجاره سوئیت در قزوین
اجاره سوئیت در قزوین